Yüzünüze yakışan yakışan kaş modeli

 

Yüzünüze Hangi kaş modeli, yüzünüze hangi anlamı verir?

 

Yüzünüze ve bakışlarınıza en güzel yakışan kaş şeklini bulmak için aynanın karşısına geçin ve kaşlarınızı şekillendirmeye başlayın.


Kaşlarınızın biçimi gözlerinizin ve bakışlarınızın anlamını bütünler. Çok ciddi çok masum yada çok çocuksu. Yüzünüze ve bakışlarınıza en çok yakışan kaş şeklini bulmak için aynanın karşısına geçin ve kaşlarınızı şekillendirmeye başlayın.


Elinize bir kalem alın. Burun deliklerinizden birinin yan tarafından kalemi yüzünüze dik gelecek şekilde tutunuz, kalemin ucunun geldiği yer kaşınızın ideal başlangıç noktasıdır. Daha sonra kalemi oynatmadan kaşınızın üzerinden çapraz şekilde şakağınıza kadar götürünüz. Burası ise kaşınızın ideal bitme noktasıdır. Kaş kavisinizi ise bu sınırlar arasında kendiniz belirleyebilirsiniz. Eğer kaşlarınız kısa ise ve ideal kaş bitim noktasına kadar uzamıyorsa uygun bir kaş kalemi ile kuyruğunu uzatabilirsiniz.


Kaş şekilleri


Gözlerinizi daha büyük göstermek ve göz çukurunuzu gölgeleyebilmek için aşağıdaki gibi kaşlarınızın kıvrımını daha bariz bir şekilde belirginleştirmeli ve burnunuzun iki yanından kaşlarınızı alarak kaş aralarını açmanız gerekir.Kavisli ve yay biçiminde kaş kadını çekici ve alımlı gösterir.Yüzünüze ve bakışlarınıza ciddi ve sert bir anlam kazandırmak istiyorsanız aşağıdaki üçgen kaş biçimini deneyebilirsiniz.Ark biçimindeki kaş yüzünüze ve bakışlarınıza sürprizli ama aynı zamanda cilveli bir anlam katar.Kaşlarınızın ucunu aşağıya doğru uzatırsanız yüzünüz ve bakışlarınız saf bir görünüm alır.Kaşlarınızı yüzünüze uygun şekilde aldıktan sonra bir kaş fırçası ile yukarıya doğru fırçalayınız. Daha sonra çok koyu olmayan bir kaş kalemi ile hatlarını belirginleştirin. Düzgün alınmış ve şekle sokulmuş kaşlar yüzünüzü aydınlatır ve sizi daha güzel gösterir.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !